Info: Vážení zákazníci, naše služby poskytujeme nadále a to díky externí kurýrní společnosti, která zajistí lehký průběh předání bot. Předání může proběhnout bezkontaktně. Na našem webu využíváme soubory cookie. Cookies můžete kdykoliv odmítnout v nastavení vašeho prohlížeče.
+420 601 545 597 info@fresher.cz Bachova 14 Po - Pá (13:00 - 18:00)

 

Ceny kurýrních služeb:
Nejsme jako eshopy, které doručují zboží a jedou k zákazníkovi jen jednou! My k zákazníkovi jedeme dvakrát! Náš kurýr totiž vyzvedne i přiveze tvé botky zpět!

Kurýr Praha

Kurýrní službu po Praze poskytujeme my, proto očekávej profesionální přístup a rychlé jednání. Jak nám boty předáš, je na tobě. Maximální doba trvání celého procesu je 7 pracovních dní od převzetí bot. O dokončení čištění tvých Sneakers tě budeme informovat. Kurýr jezdí jen ve všední dny.

Cena: 199 Kč (U objednávky nad 1199 Kč zdarma)


Kurýr celá ČR

Kurýrní služba GLS je externí společnost, která vyžaduje předání balíku (bot) v krabici. Proto, prosíme, odevzdej kurýrovi zásilku v krabici. Maximální doba trvání celého procesu od vyzvednutí až po doručení k tobě nezabere více jak 10 pracovních dní. O průběhu tě budeme informovat. Kurýr jezdí jen ve všední dny.

Cena: 199 Kč


 Na pobočku: Doraž k nám a zazvoň. Boty převezmeme v naší dílně, kde je v pracovních dnech otevřeno od 13 do 18 hodin.


 

Platba:

 

*Platba na bankovní účet: Platbu, prosíme, proveď na bankovní účet: 1713753023/3030, na platbu nečekáme, tvůj kurýr dorazí tehdy, kdy sis to vybral.


*Platba u kurýra Praha: Poprosíme o zaplacení při předávání bot, fakturu nalezneš v emailu.


*Platba kartou: Děkujeme za objednání 🙂


*Platba u kurýra ČR: Poprosíme o zaplacení při převzetí bot zpět, faktura obsažena v emailu.


*Platba hotově na dílně: Doraž k nám a zazvoň, boty převezmeme v naší dílně, kde je otevřeno ve všední dny od 13 do 18 hodin.